Wyposażenie obór

Profesjonalizm, terminowość i solidność w każdym calu oraz gwarancja najwyższej jakości!

SCHŁADZALNIKI MLEKA

WSK Krosno jest wiodącym producentem polskim specjalizującym się w schładzalnikach typu: okrągłe, wannowe, zamknięte, cysterny.

logo_agropasz_03

HALE, DOJARKI PRZEWODOWE I STACJE ŻYWIENIA

Od 1994 roku montujemy  urządzenia udojowe (dojarki rurociagowe, hale udojowe) POLANES. Do chwili obecnej u naszych klientów działa ok. 120 urządzeń tej marki, które dobrze sprawują się w codziennej eksploatacji. Dojarki rurociągowe czy hale udojowe to urządzenia, które skutecznie skracają czas pracy hodowcy bydła mlecznego.  Obecnie ponad 2000 urządzeń udojowych POLANES pracuje na całym świecie od Azji po Amerykę Południową, pomagając w codziennej pracy producentom mleka.

logo_agropasz_20

W 2012 roku nawiązaliśmy współpracę ze światową marką GEA – WESTFALIA. Serwis dojarek naprawia dojarki wszystkich marek dostępnych na rynku.Niezależnie od wielkości stada, warunków lokalizacyjnych czy też wielkości personelu  GEA Farm Technologies ma dla każdego gospodarstwa propozycje doboru hali udojowej, aparatów udojowych, urządzeń sterowania dojem oraz systemów mycia.

logo_agropasz_04

ZGARNIACZE I WYGRODZENIA

Nasza współpraca z firmą ROLSTAL, zajmującą się wyposażeniem budynków inwentarskich, wygrodzeniami oraz zgarniaczami obornika sięga aż do 1996 roku. 

Usuwanie obornika za pomocą zgarniacza pozwala na utrzymanie w stanie czystości obory bez wysiłku fizycznego. Jest to nowoczesne urządzenie łatwe w obsłudze. Właściwy stan czystości obory wpływa na jakość mleka i ogólny stan zdrowia bydła.

Cechy użytkowe zgarniaczy obornika:
- niezawodność działania – prosty układ hydrauliczno-mechaniczny
- bezpieczeństwo zwierząt i obsługi
- cicha i wydajna praca
- zmniejszenie objętości i polepszenie jakości obornika
-odporność na mrozy

logo_agropasz_104
Obecnie również możemy Państwu zaproponować również zgarniacze łańcuchowe firmy WRÓBLEWSKI.

logo_agropasz_28

WENTYLACJA I PASZOCIĄGI

Wentylacja jest gwarancją dobrego klimatu w pomieszczeniach inwentarskich co w rezultacie przekłada się na dobre zdrowie zwierząt i dochodowość  hodowli.
Paszociągi spiralne i koralikowe ułatwiają codzienną pracę hodowcy. Aby  te wszystkie korzyści były w zasięgu ręki, we współpracy z szeregiem polskich i światowych producentów udostępniamy naszym klientom w/w systemy. GRALLA&REWALD , POLNET, GRENE, WESSTRON

logo_agropasz_05logo_agropasz_26logo_agropasz_27logo_agropasz_016

 

SILOSY ZBOŻOWE

Silosy zbożowe to nowoczesny sposób przechowywania zbóż. Dostawcą elementów silosowych jest polska firma MICHAŁ .Pierwszy silos zmontowaliśmy w 2000 r.

logo_agropasz_103

 

SPRZĘT  ZOOTECHNICZNY

W naszym sklepie możecie Państwo dostać szereg produktów służących do szeroko pojętej obsługi zwierząt.Załatwiamy także indywidualne potrzeby w ciągu 24 -48 godz.