Aktualności

20
sie

Spotkajmy się na ROL-SZANSIE i dożynkach w Wodzisławiu! 24-25.08.2013

Spotkajmy się na ROL-SZANSIE i dożynkach w Wodzisławiu! 24-25.08.2013

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszych stoisk podczas wydarzeń odbywających się w przyszły weekend.

Po pierwsze, będziecie Państwo mogli spotkać nas na organizowanej przez Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego XXII PROMOCYJNO-HANDLOWEJ WYSTAWIE ROLNICZEJ ROL-SZANSA 2013, która odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Kasztelańskiej 9 w dniach 24-25 sierpnia 2013.
Na wystawie pojawimy się z maszynami takimi jak ciągnik rolniczy VALTRA, pługi OVERUM oraz pługi KUHN. Jeżeli chcą Państwo z bliska obejrzeć dane maszyny, porozmawiać z doświadczonymi fachowcami czy po prostu spędzić miło weekendowy czas, zachęcamy do odwiedzenia nas!

Ponadto, dnia 25 sierpnia 2013 będziemy obecni na XI Dożynkach Powiatowych w Wodzisławiu, organizowanych przez Starostę Jędrzejowskiego, Zarząd Powiatu oraz Wójta Gminy Wodzisław.

Miejscem, w którym będzie odbywać się impreza to Stadion Klubu Sportowego w Wodzisławiu k. Jedrzejowa. Tam również będziemy stacjonować z ciągnikiem rolniczym marki VALTRA oraz pługami OVERUM. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia naszego stoiska.